Informace o nás

Společnost BIO-physis používá ve svých výrobcích vysoce kvalitní bio olivový a mandlový olej s cerifikací od asociace Suoloe-Salute a výtažky z bio aloe  vera s certifikací od asociace USDA.

Společnost BIO-PHYSIS, s úctou k tradici a k lidem, nyní představuje kolekci bio přírodních kosmetických výrobků na bázi řeckého olivového oleje, který byl pro své léčivé účinky znám již před 4000 lety. Při výrobě bio přírodní kosmetiky využíváme nejvyspělejších technologií i vynikajících znalostí specifických olejů, rostlin a bylin původem z Řecka. Naši řeckou přírodní kosmetiku podrobujeme nejpřísnějším klinickým a dermatologickým testům

Historie projektu

Při výrobě bio přírodní kosmetiky využíváme nejvyspělejších technologií i vynikajících znalostí specifických olejů, rostlin a bylin původem z Řecka. Naši řeckou přírodní kosmetiku podrobujeme nejpřísnějším klinickým a dermatologickým testům.

Naší prioritou je garantovat spotřebiteli maximální bezpečnost a ty nejlepší výsledky. Je nám ctí nyní představit nabídku uceleného sortimentu pleťové a tělové péče.

Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech

Pro distribuční účely nepoužíváme žádný nadbytečný obalový materiál.

Naši uživatelé

  1. Nevíte si zničím rady, potřebujete pomoc při výběru kosmetika? 

  2. Vybíratá dárek? 

  3. Potřebujete  přímo určitou kosmetiku ?

STAČÍ NAPSAT, RÁDI VÁM POMŮŽEME PŘI VÝBĚRU KOSMETIKY.

Kontakt

bio-physis.cz

Bio-physis@post.cz


Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode